Mehmet Ali Ceylan

İhlas Armutlu Devremülk Satışları | www.ihlasarmutlu.com
Bu yazı 5196 defa okundu.

Devremülk satışlarımızı daha önceleri şöyleydi; ulaşabildiğimiz insanları telefonla arayıp davet ediyorduk ve kimisi geliyordu, çoğu ise devremülkleri görmeye gelmiyordu. Sonrasında internetten google reklamlarına başladık fakat şu anki Google Sertifikalı İş Ortağımız olan Barış Bey’den önceki kişiler bizden daha fazla bir fiyat istemelerine karşın Google’de üst sıralara doğru dürüst çıkamadık, çıktığımızda da fazla kalamadık. Fakat Google Sertifikalı Adwors Uzmanı Barış Bey’le tanıştıktan sonra kısa sürede en üst sıraları yakaladık ve orada kalmaya devam ediyoruz. Artık müşterilerimizi aramaya gerek bile duymuyoruz. Çünkü onlar bizi artık görebiliyorlar. Gelen telefon sayısı, bizim yaptığımız aramaların kata kat üstünde. Arayanlar istekli müşteriler olduğu için de çoğu teklifimizi kabul edip bizim devremülklerimizi ziyaret edip beğeniyorlar. Satışlarımız belli bir düzene girdi ve şimdi yeni yatırımlar planlıyoruz. Ve elbette ki yeni projelerimizde de Google Sertifikalı İş Oratağı olan Adwords Uzmanı Barış Bey’le çalışacağız. Kısacası Barış Bey’le tanışmamız bizim için büyük bir şans oldu.

 

Mehmet Ali CEYLAN

Özel Kalem

Barış NUHOĞLU - Google Adwors Reklam Uzmanı
2013-01-27 Tarihinde yazıldı

Google Reklam Vermek Şimdi Çok Daha Kolay

Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Go ogle'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünür.

Google Adwors Reklamları

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mı gır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacı nın bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisinialarak karıştırdığı 1500'lerden beri ...

Sizinle de bir başarı hikayesi yaratalım ..

Google Sertifikalı iş ortağı
Optimizasyon ile Maks. Performans
Online Raporlama & Yönetim Paneli

Neden bizi tercih etmelisiniz ? Buyrun kendimizi tanıtalım.

Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünür. Bu sayede ürününüzle/hizmetinizle zaten ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapmış olursunuz.