Arama Ağı Reklamları

Kategoriler / Arama Ağı Reklamları
Bu makale 3981 defa okundu.

Arama Ağı Reklamları

Çalışma şekli nasıldır?

Adwords kampanyalarında anahtar kelime kullanıldığında, bu kampanyalar Arama Ağı’nda direkt uygundur diye işlem görür.(Bunun şartı Adwords kampanya komutlarında seçilmiş olmasıdır.)

Bahsettiğimiz reklamlar, müşterilerin tercih ettiği arama kelimeleri göz önünde bulundurularak oluşturulur.

Mesela, Google’nin destek verdiği AOL.com benzeri bir arama motorunda ‘Türk kahvesi’ terimini ararsanız, birçok kahve reklamlarını arama sonuçlarının üstünde, altında veya yanında görebilirsiniz.

Reklamların görüneceği yerler nerelerdir?

Reklamlar, Arama Ağı’nda en başta Google’da aramada çıkan sayfalarda ve Arama Ağı’nda bulunan başka mülklerin aramada çıkan sayfalarında gösterilir.)

Reklamlar Google’da, aramada çıkan sonuçların yukarısında veya yanında gözükür.

Size ait reklamlar, iş ortaklarımızın Arama Ağı’ndaki web sitelerinde, aramada çıkan sayfaların yan tarafında ya da üst tarafında, ayrıca müşteri (internet kullanıcısı) herhangi bir web sitesinin dizininde dolaşırken sonuçlar sayfasının bir parçasıymış gibi veya başka alakalı arama web sayfalarında görülebilir.

Size ait web sitesindeki mevcut hizmetler sınıflandırılıp ayrıştırılarak yapılacak kampanyada ayrı ayrı reklam grupları oluşturulacaktır.

Barış NUHOĞLU - Google Adwors Reklam Uzmanı
2013-01-24 Tarihinde yazıldı

Google Reklam Vermek Şimdi Çok Daha Kolay

Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Go ogle'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünür.

Google Adwors Reklamları

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mı gır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacı nın bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisinialarak karıştırdığı 1500'lerden beri ...

Sizinle de bir başarı hikayesi yaratalım ..

Google Sertifikalı iş ortağı
Optimizasyon ile Maks. Performans
Online Raporlama & Yönetim Paneli

Neden bizi tercih etmelisiniz ? Buyrun kendimizi tanıtalım.

Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünür. Bu sayede ürününüzle/hizmetinizle zaten ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapmış olursunuz.