Google Adwords Nedir?

Kategoriler / Google Adwords Nedir?
Bu makale 4149 defa okundu.

Google AdWords Nedir?

AdWords, reklam giderlerinizi kontrol edebilmenize imkan tanır. En az harcama şartı mevcut değildir.

Günü gününe paranızın en fazla ne kadarının reklamlarda kullanılmasını ayarlayabilir bu şekilde harcamalarınızı kontrollü hâle   getirebilirsiniz ve bu sayede sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Herhangi bir internet kullanıcısı Google’da bir tarama yaptığında, AdWords, tarama dizininde listesinde görünecek reklamları ve bunların dizindeki sırasını oluşturmak için açık artırma gibi bir sistem uygular. Hazırladığınız reklamların bu açık artırma sistemine dahil olabilmesi, bir ücret teklifi belirlemenize bağlıdır.

AdWords’e yeni girenlerin çoğu, TBM (tıklama başına maliyet) kısmını işaretler.

Yani, reklamların her tıklanmasında belirlediğiniz ücretin hesabınızdan düşmesi demektir.

Hesabınızda ayarladığınız en fazla tıklama başına maliyet teklifiniz, tıklama başına ödemeniz gereken ücretin belirlenmesinde kısmen etkilidir. Yani, her hangi bir internet kullanıcısının yaptığı bir tıklamada vereceğiniz en yüksek ücreti belirler.

Doğrusu şu ki, reklamınızın sadece sayfadaki sırasını bulunduğu yerde durmasına ihtiyaç duyulduğu oranda para ödersiniz.

Barış NUHOĞLU - Google Adwors Reklam Uzmanı
2013-01-24 Tarihinde yazıldı

Google Reklam Vermek Şimdi Çok Daha Kolay

Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Go ogle'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünür.

Google Adwors Reklamları

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mı gır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacı nın bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisinialarak karıştırdığı 1500'lerden beri ...

Sizinle de bir başarı hikayesi yaratalım ..

Google Sertifikalı iş ortağı
Optimizasyon ile Maks. Performans
Online Raporlama & Yönetim Paneli

Neden bizi tercih etmelisiniz ? Buyrun kendimizi tanıtalım.

Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünür. Bu sayede ürününüzle/hizmetinizle zaten ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapmış olursunuz.