Google Reklamları

Kategoriler / Google Reklamları
Bu makale 3957 defa okundu.

Google Reklamları

İşyerinizin Reklamını Google'da Yapın Bütçeniz ne olursa olsun, reklamlarınızı Google'da ve reklamcılık ağımızda görüntüleyebilirsiniz. Yalnızca reklamlarınıza tıklanırsa ödeme yapın. Sermayeniz az ya da çok olsun, reklamlarınızı Google reklamlarında ve reklamcılık ağımızda görüntüleyebilirsiniz.Sadece reklamlarınıza tıklanırsa para ödersiniz.

Reklamlarınız Google'da Çıksın Müşteriler anahtar sözcüklerinizden bir tanesini Google arama motoruna yazdığında , reklamınız aramada çıkan listenin yanında ilk sırada görülebilir olsun istemez misiniz.İstiyorsanız, sizin işinize ilgi duyan müşteri kitlesine bu reklamlarla ulaşabilirsiniz. Google Adwords , müşteri sayınızı tahminizden de fazla artıracağınızdan emin olabilkirsiniz.

Adwords ile Neden Google Reklamları?

Sertifikalı Uzaman İşinde Uzman, Sertifikasını Google'dan almış çalışanlarımızdan hiçbir ücret ödemeden danışmanlık yardımı alabilirsiniz. Mükemmel Hedeflere Ulaşın Vereceğiniz reklamları en mükemmel hedeflere varacak şekilde oluşturma imkanına sahip olacaksınız. Verdiğiniz Reklamları Yönetebilirsiniz İsterseniz reklemlarınızı siz de kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bizimle İş Yapın +1000 memnun müşterilerinden olabilirsiniz.

Barış NUHOĞLU - Google Adwors Reklam Uzmanı
2013-01-24 Tarihinde yazıldı

Google Reklam Vermek Şimdi Çok Daha Kolay

Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Go ogle'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünür.

Google Adwors Reklamları

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mı gır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacı nın bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisinialarak karıştırdığı 1500'lerden beri ...

Sizinle de bir başarı hikayesi yaratalım ..

Google Sertifikalı iş ortağı
Optimizasyon ile Maks. Performans
Online Raporlama & Yönetim Paneli

Neden bizi tercih etmelisiniz ? Buyrun kendimizi tanıtalım.

Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünür. Bu sayede ürününüzle/hizmetinizle zaten ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapmış olursunuz.