Görüntülü Reklam Ağı

Kategoriler / Görüntülü Reklam Ağı
Bu makale 4759 defa okundu.

Görüntülü Reklam Ağı

Önceleri Google İçerik Ağı denen Google Görüntülü Reklam Ağı, YouTube’la, Google(Görüntülü Reklam Ağı iş partnerları) ve AdWords reklamlarını gösteren belli Google mülkleriyle ortak iş çalışması halindeki internet siteleri grubunu kapsar.

Fotoğraf, yazı, zengin medya ya da yazı seklinde oluşturulabilen bahsedilen reklamlar, seçtiğiniz kilit kelimelerdeki konulara paralel olarak manuel şeklinde(belirlediğiniz belli şehir veya semtlere yönlendirilen), otomatik şekilde ya da ulaşmayı seçtiğiniz hedef kitle olarak düzenlenip ayarlanabilir.

Arama Ağı ile Görüntülü Reklam Ağı bütün Google Ağı’nı meydana getirir. Çünkü; AdWords reklamları aramalar ya da web kapsamı ana unsur olarak yerleştirilmiştir.

Reklam vermeyi seçen iş sahipleri, yayınlanmasını istedikleri reklamlarını, Google Ağı haricinde başka bir masraf yapmadan Google’da gösterme hakkını da kazanmaktadır.

Bütün ürünle ve internet siteleri Google’ın hassas çalışma standartları gözetilerek araştırılıp takip edilmektedir.

Bundan dolayı, bu ağ hacim kazandıkça, AdWords reklamlarınız devamlı olarak sadece üst düzey kaliteye sahip ürünlerde ve web sitelerinde gösterilecektir.

Barış NUHOĞLU - Google Adwors Reklam Uzmanı
2013-01-24 Tarihinde yazıldı

Google Reklam Vermek Şimdi Çok Daha Kolay

Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Go ogle'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünür.

Google Adwors Reklamları

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mı gır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacı nın bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisinialarak karıştırdığı 1500'lerden beri ...

Sizinle de bir başarı hikayesi yaratalım ..

Google Sertifikalı iş ortağı
Optimizasyon ile Maks. Performans
Online Raporlama & Yönetim Paneli

Neden bizi tercih etmelisiniz ? Buyrun kendimizi tanıtalım.

Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünür. Bu sayede ürününüzle/hizmetinizle zaten ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapmış olursunuz.