Mobil Reklamlar

Kategoriler / Mobil Reklamlar
Bu makale 4240 defa okundu.

Mobil Reklamlar

Telefonlarda reklamları göstermenin iki seçeneği vardır: WAP mobil reklamlar ya da full işlevli internet tarayıcılarına sahip mobil aletlere ve iphone'lara ulaşması amaçlanan reklamlar. Full işlevli internet tarayıcılarına sahip mobil aletlere ve iphone'lara ulaşması amaçlanan olağan fotoğraf ya da metin reklamlar:

Hazırladığınız reklamların full işlevli internet arayıcıları olan mobil aletlerde göstermek için ayarlanmışsa, normal metin reklamlar bahsedilen aletlerde görülebilir.

Hazırladığınız reklamların full işlevli internet arayıcıları olan mobil aletlerde göstermek için ayarlanmışsa, normal metin reklamlar bahsedilen aletlerde görülebilir.

Reklamlarınız, Google Görüntülü Network'unda ve full işlevli internet arayıcıları olan telefonlarda görünecek olarak ayarlanmışsa , mobil reklamlar, mobil sistemlerde ve Mobil görüntü Network'unda görülebilir.

WAP Mobil Reklamlar

WAP mobil reklamları, sadece WAP mobil aletlerde görünen bir reklam çeşididir.

WAP mobil reklamları, yapılması gerekli benzeri olmayan bir reklam çeşididir.

WAP mobil reklamları, full işlevli internet arayıcıları olan mobil aletler (Android'liler ile iPhone'lar da) veya PC bilgisayarlar benzeri

WAP özellikli olmayan cihazlarda görülmez.

Barış NUHOĞLU - Google Adwors Reklam Uzmanı
2013-01-31 Tarihinde yazıldı

Google Reklam Vermek Şimdi Çok Daha Kolay

Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Go ogle'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünür.

Google Adwors Reklamları

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mı gır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacı nın bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisinialarak karıştırdığı 1500'lerden beri ...

Sizinle de bir başarı hikayesi yaratalım ..

Google Sertifikalı iş ortağı
Optimizasyon ile Maks. Performans
Online Raporlama & Yönetim Paneli

Neden bizi tercih etmelisiniz ? Buyrun kendimizi tanıtalım.

Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünür. Bu sayede ürününüzle/hizmetinizle zaten ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapmış olursunuz.