Bu metin Adwords Reklamı : Bosphorus Medya İnternet Reklamcılığı Hizmetleri ve Danışmanlığına ait (https://www.adwordsreklami.net) internet sitelerinin gizlilik politikasıdır.

Adwords Reklamı : Bosphorus Medya İnternet Reklamcılığı Hizmetleri ve Danışmanlığına ait (https://www.adwordsreklami.net) internet sitelerine üye olan kullanıcılara ait tüm bilgiler diğer internet kullanıcılarının erişemeyecekleri biçimde kayıt altına alınmaktadır. Söz konusu bilgiler herhangi bir hukuki zorunluluk ve mahkeme kararı olmadığı sürece gizlilik altında tutulmaya devam edecektir.

Adwords Reklamı : Bosphorus Medya İnternet Reklamcılığı Hizmetleri ve Danışmanlığına ait (https://www.adwordsreklami.net) ve internet sitelerine üyelik başvurusu sırasında kullanıcıdan İşletmelerine ait iletişim ve fatura bilgileri alınmaktadır. Bu bilgiler Adwords Reklamı tarafından güvenli bir şekilde gizlenmektedir.

Adwords Reklamı : Bosphorus Medya İnternet Reklamcılığı Hizmetleri ve Danışmanlığına ait internet sitelerine (https://www.adwordsreklami.net ve yapılacak ödemeler için kredi kartı kullanılmaktadır. Ödeme yaparken kullanıcının kredi kartı bilgileri SSL teknolojisi gizlilik politikaları dahilinde şifrelenir, kullanıcının kredi kartı bilgileri güvenli bir internet altyapısı sayesinde gizlilik altındadır.

Adwords Reklamı : Bosphorus Medya İnternet Reklamcılığı Hizmetleri ve Danışmanlığına ait internet sitelerine (https://www.adwordsreklami.net) üye kullanıcılar istedikleri zaman kayıt altındaki İşletmelerinin bilgilerini değiştirme veya silme hakkına sahiptir. Bu konularla ilgili başvurular (adwords@adwordsreklami.net) e-posta adresine yapılmaktadır.

Bosphorus Medya İnternet Reklamcılığı Hizmetleri ve Danışmanlığı
Adres: Şirinevler Mah. Meriç Sok. No.11 Toyak İş Merkezi Kat:2 D:205 Şirinevler / İstanbul TÜRKİYE